02 marca obchodzimy Urodziny Leśnego Zakątka

środa, 28 lutego 2018

Nasze przedszkole obchodziło III rocznicę nadania imienia Leśny Zakątek.Panie Natalia i Sylwia w leśnej scenerii zaprezentowały okolicznościowy program nawiązujący do wspomnień z naszego przedszkola na który zaprosiły dzieci ze wszystkich grup. W tym dniu każde  dziecko było przebrane za  leśne zwierzątko. Pojawiły się wiewiórki, wilki, sowy, borsuki, lisy, myszki itp. Uroczystość rozpoczęliśmy Hymnem Przedszkola.

Po programie artystycznym przygotowanym przez nasze Panie. Przedszkolacy złożyli uroczystą przysięgę – PRZEDSZKOLAK NA MEDAL. Pani Dyrektor wręczyła dyplomy grupom za najpiękniej przystrojony korytarz.

Przedszkolacy z Paniami przygotowali dla pani Dyrektor okolicznościową laurkę .

Dalsze świętowanie odbyło się w poszczególnych grupach. Tańce, zabawy zwierzątek oraz zdrowy owocowy poczęstunek zakończyły ten jedyny w roku dzień – urodziny Leśnego Zakątka.

Ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków, a lata spędzone w Leśnym Zakątku będą dla dzieci wspomnieniem tego co dobre, mądre, szlachetne.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Dzieciom, i Nauczycielom za przygotowanie przepięknych prac.

Zapraszamy Rodziców na wystawę zorganizowaną z okazji Jubileuszu pt. Mieszkańcy lasu  prace wykonały dzieci z rodzicami z Grupy VI Poziomki oraz na pokonkursową wystawę prac  Międzynarodowego Konkursu  pt. Leśny przyjaciele. Wystawę można oglądać na zielonym holu.