25 listopada (piątek) Światowy Dzień Pluszowego Misia

niedziela, 20 listopada 2016

25 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Jest towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic. Dzieci  przyniosły do Przedszkola swoje ukochane misie.  Chętnie opowiadały o nich różne historie, przedstawiały imiona swoich milusińskich.  Poznały również  historie Pluszowego misia. Dowiedziały się także, że w tym roku pluszowy miś skończył 114 lat, a święto misia obchodzimy już 14 lat.  Wszystkie dzieci doskonale znają Kubusia Puchatka, Misia Uszatka, Misia Yogi  i  misie z innych bajek.

Z radością bawiły się i tańczyły ze swoimi misiami, a konkursy i zagadki uświetniły ten dzień.

misp