DZIEŃ POLSKIEJ HARCERKI

czwartek, 02 października 2014

W dniu 02 października 2014 roku, wszystkie grupy przedszkolne uczestniczyły w harcerskim spotkaniu przy ekologicznym ognisku. Panie z grupy Zajączki – Natalia i Sylwia, przybliżyły dzieciom postawy harcerskie. Przedszkolaki poznały ich charakterystyczny ubiór, podstawowe rodzaje sprawności oraz rolę jaką pełnią w społeczeństwie.
Prezentacji towarzyszyła multimedialna harcerka Kasia, która pomogła usystematyzować zdobyte wiadomości.
Zgromadzeni goście mieli okazję wspólnie pośpiewać przy ognisku i dźwiękach gitar.

Wszystkim Harcerkom i Harcerzom, szczególnie ze 164 Poznańskiej Drużyny Harcerskiej „WATAHA”, działającej na naszym osiedlu przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 1, życzymy wielu przygód na harcerskim szlaku.

Czuwaj!