KONKURS DLA DZIECI I RODZICÓW NA ” NAJCIEKAWSZĄ KUKIEŁKĘ Z WARZYW „

wtorek, 21 listopada 2017

KONKURS „NA NAJCIEKAWSZĄ KUKIEŁKĘ Z WARZYW”

Cele konkursu:

• Rozwijanie kreatywności
  • Odkrywanie i rozwijanie uzdolnień
  • Rozbudzanie świadomości ekologicznej
  • Aktywność rodziców w życiu przedszkola przez włączenie się i udział w różnych formach oddziaływań proekologicznych

Regulamin konkursu:

• Konkurs kierowany jest do dzieci i rodziców.
  • Postacie (figurka lub kukiełka) powinny być wykonane techniką przestrzenną z wykorzystaniem warzyw.
  • Każda praca powinna zwierać etykietkę z imieniem, nazwiskiem oraz nazwą grupy.
  • Ze względu na nietrwałość materiału z którego zostaną wykonane prace, kukiełki można przynosić tylko przez 4 dni, piątego dnia konkurs zostanie rozstrzygnięty.
  • Pracę należy przynosić do wychowawczyń grupy „Jagódki”                                                    w terminie od 20. XI. 2017r do 24.XI.2017r.
  • XI.2017r konkurs zostanie rozstrzygnięty, rozdanie nagród oraz dyplomów pamiątkowych nastąpi 01.XII.2017.

kuk

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie                                                                                                                                             Agnieszka Fraska, Jolanta Zygmaniak