KONKURS EKO – FAN

Dzięki zaangażowaniu naszych Pań Nauczycielek dbających o prawidłowy rozwój maluchów oraz solidnej dziecięcej pracy, często uczestniczymy w różnych konkursach i inicjatywach.

Jednym z takich przedsięwzięć był udział w konkursie EkoFan, który przyspożył wiele uciechy dzieciom oraz ich rodzicom.

Nasze Przedszkole otrzymało pierwsze wyróżnienie. Wszystkie dzieci z grupy przedszkolnej biorącej udział we wspomnianym konkursie otrzymały wspaniałą nagrodę jaką był rower, kask i kamizelka odblaskowa dla każdego uczestnika. Rowery podarował Sting.

Pani Dyrektor Przedszkola – Jolanta DARUL – wraz z Paniami Nauczycielkami: Natalią Rakowską i Sylwią Kluczyńską, które zmobilizowały dzieci do udziału w konkursie oraz przygotowały projekt ekologiczny otrzymały w nagrodę pięć tysięcy złotych, które zostały przeznaczone w całości na pomoce dydaktyczne dla naszego Przedszkola.

Informacje o wynikach finału konkursu zamieścił na swoich stronach internetowych portal „poznan.naszemiasto.pl” pod adresem http://poznan.naszemiasto.pl/artykul/galeria/938559,ekofan-2011-rowery-od-stinga-rozdane-zdjecia,id,t.html oraz gazeta „Głos Wielkopolski”. Po naciśnięciu zakładki POZNAŃ NASZE MIASTO, znajdującej się obok zostaną Państwo automatycznie przeniesieni na wspomniany adres portalu internetowego.