OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

piątek, 19 września 2014

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka to najważniejsze święto dla wychowania przedszkolnego, które zostało ustanowione przez Sejm RP w ubiegłym roku.

W dniu 19 września nasze przedszkolaki przebrane w różnobarwne stroje, sugerujące przynależność do swojego oddziału przedszkolnego, obchodziły swoje święto. Poprzez udział w przedstawieniu kukiełkowym pt. „Kopciuszek”, na które zostały zaproszone przez p. Natalię i Sylwię, mogły choć na chwilę przenieść się w przepiękny świat baśni.

W ciągu dnia na dzieci czekało wiele innych atrakcji. Wśród nich między innymi pyszne cukierki, kolorowe balony i duże kolorowanki z logo grupy przygotowane przez p. Danielę.

Mamy nadzieję, że to niezwykle radosne święto zostanie na długo w pamięci naszych podopiecznych.