POZNAŃSKIE KOZIOŁKI – PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE

sobota, 19 listopada 2016

W środę 09 listopada dzieci z naszego przedszkola miały przyjemność obejrzeć przedstawienie pt. Poznańskie koziołki, oparte na autorskim scenariuszu , które  przygotowały panie Natalia i Sylwia.  Spektakl odwoływał się  do bardzo żywej w Poznaniu tradycji świętomarcińskiej jak również pokazał, że dzień poświęcony św. Marcinowi to Narodowe Święto Niepodległości.

1

2

3

5

4

6

9

7

12

Spektakl spotkał się z wielkim uznaniem. Widać było przejęcie u dzieci i zaangażowanie w prezentowane treści.

8

10

Po przedstawieniu Poznańskie Koziołki  wszyscy odśpiewali Hymn Polski.

11

13

18

19

Dziękujemy paniom Natalii i Sylwii za budzenie u dzieci przywiązania do Ojczyzny, naszego miasta oraz poznawania  historii i tradycji poznańskich poprzez to piękne widowisko.

20

a