PRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA 2018

piątek, 15 czerwca 2018

W piątek  15 czerwca w naszym przedszkolu odbyła się Olimpiada Sportowa. W olimpiadzie brały udział wszystkie grupy przedszkolne. Celem imprezy było  rozwijanie sprawności ruchowej, promocja zdrowego stylu życia, edukacja zdrowotna, a przede wszystkim dobra zabawa. Wszystkie grupy przygotowały transparenty z  hasłami i bojowe okrzyki.Tuż po śniadaniu przedszkolacy zebrali  się na placu  na oficjalnym rozpoczęciu Igrzysk. Został zapalony znicz olimpijski z którym pani Magda zrobiła rundę honorową.

Rozgrzewka


Wszystkie grupy wykazały się sprytem i szybkością. Na zakończenie każda z grup otrzymała pamiątkowy dyplom uczestnictwa, a każdy z przedszkolaków otrzymał MEDAL 😉

Olimpiada odbyła się w bardzo radosnej atmosferze sprzyjającej dobrej zabawie dzieci, a także rozwijaniu działania zbiorowego i gry fair play.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim przedszkolakom!