Rekrutacja 2021/2022

Wyniki kwalifikacji do Przedszkola nr 187

W załącznikach poniżej znajdziecie Państwo listę dzieci zakwalifikowanych do przedszkola 187 „Leśny Zakątek” oraz wszelkie niezbędne informacje związane z rekrutacją dzieci do przedszkola na rok szkolny 2021/2022.

Lista dzieci zakwalifikowanych

ogłoszenie o podpisywaniu woli zapisu

Informacja dla Rodziców w sprawie postępowania rekrutacyjnego

Instrukcja elektronicznego potwierdzenia woli przyjęcia

Potwierdzenie woli zapisu dziecka zakwalifikowanego

Szanowni Państwo,

16 marca b.r. we wszystkich poznańskich przedszkolach rozpoczęła się rekrutacja na rok szkolny 2021 / 2022.

Wszystkie niezbędne dokumenty znajdą Państwo na poniższej stronie (link):

REKRUTACJA 2021/2022

Prosimy Rodziców, którzy wybrali Przedszkole nr 187 jako placówkę I preferencji o zapoznanie się z klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych kandydatów i ich rodziców/opiekunów prawnych w procesie rekrutacji, która znajduje się poniżej:

klauzula informacyjna nabór P187

Prawidłowe złożenie dokumentów rekrutacyjnych

O prawidłowym złożeniu dokumentów możemy mówić w 2 przypadkach:

1. Rodzice wypełniają elektroniczny wniosek na stronie https://nabor.pcss.pl/poznan/przedszkole , następnie go drukują, podpisują (oboje), wkładają do koperty i wrzucają wersję papierową do skrzynki znajdującej się w przedsionku Przedszkola nr 187.

LUB

2. Rodzice pobierają gotowe formularze w przedsionku Przedszkola nr 187, wypełniają je w domu, podpisują (oboje). Wersję papierową wkładają do koperty i wrzucają do skrzynki znajdującej się w przedsionku Przedszkola nr 187.

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną p187@poznan.interklasa.pl lub telefoniczną ( +48 61 8227 701). Ponadto sekretariat przedszkola jest czynny w godzinach: poniedziałek 9.00-17.00, wtorek- czwartek 7.30-15.30, piątek 7.00-15.00.

SZANOWNI PAŃSTWO,

TERMINY REKRUTACJI OD 16 MARCA DO 30 MARCA 2021 R.

REKRUTACJA 2021

ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA!

SKŁADANIE WYPEŁNIONYCH I PODPISANYCH WNIOSKÓW  WRAZ Z ZAŁĄCZNIKAMI TYLKO  W PLACÓWCE WSKAZANEJ JAKO PIERWSZA PREFERENCJA.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ  Z REGULAMINEM REKRUTACJI DO NASZEGO PRZEDSZKOLA

Przedszkole 187 regulamin rekrutacji 2021_22

Druk zgłoszenia i wniosku wraz ze stosownymi oświadczeniami będzie można otrzymać w późniejszym terminie w sekretariacie przedszkola lub pobrać na naszej stronie TUTAJ w późniejszym terminie.

Dodatkowe dokumenty do zapoznania się przed rekrutacją:

Informacja dla Rodziców dot. rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2021_2022

Terminy rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2021_2022

Uchwała w sprawie określenia kryteriów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych

W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt mailowy,
 telefoniczny  lub  osobisty w godz. urzędowania  sekretariatu przedszkola.