SOK Z ŻURAWINKI

Wraz z początkiem nowego roku szkolnego 2011 / 2012 pojawiła się inicjatywa powołania do istnienia nowej gazetki przedszkolnej: „Sok z Żurawinki”.

Cyklicznie zamieszczamy w niej wiele ciekawych informacji i artykułów związanych z „życiem naszego przedszkola”.

Zapraszamy wszystkich do prenumerowania naszego czasopisma.

Do pobrania: Sok z Żurwinki – Numer 1
Do pobrania: Sok z Żurwinki – Numer 2

Do pobrania Sok-z-Żurawinki-nr-3
Do pobrania: Sok z Żurwinki – Numer 5
Do pobrania: Sok z Żurwinki – Numer 5 cz.2
Do pobrania: Wydanie Specjalne

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi numerami naszej przedszkolnej gazetki                           SOK Z ŻURAWIKI                                                                                                                                               Do pobrania  Sok z Zurawinki nr 7                                                                                                                Do pobrania Sok z Zurawinki nr 8                                                                                                               Do pobrania Sok z Zurawinki nr 9

Do pobrania Sok z Żurawinki-nr11-2018

Do pobrania nr-13-Sok-z-Żurawinki-2018

Do pobrania Sok-z-Żurawinki-nr-15-specjalny

ROK SZKOLNY 2019/2020

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NUMERAMI NASZEJ PRZEDSZKOLNEJ GAZETKI

SOK Z ŻURAWINKI WYDANIE SPECJALNE

Sok-z-Zurawinki-nr-17-specjalny