SPORTOWY ZAJĄCZEK

wtorek, 27 marca 2018

Dzieci z Grupy Biedronek oraz Grupy Poziomek wzięły we wtorek  udział w XVI Edycji Sportowego Zajączka.

Co roku przed Wielkanocą dzieci z poznańskich przedszkoli spotykają się w Hali Widowisko-Sportowej Arena, aby wspólnie z Wielkanocnym Zajączkiem bawić się w świątecznej atmosferze. Wszystkie dzieci starannie wykonywały poszczególne konkurencje sportowe. Sportowym zmaganiom przedszkolaków bacznie przyglądał się Zając, wesoły Byczek, Clifford oraz Wartuś. W tym dniu najważniejsza była dobra zabawa. Nie było czasu na nudę.

Majka prowadzi rozgrzewkę.

Jak zawody to oczywiście też nagrody.W trakcie zmagań nie był wyłaniany zwycięzca. Wygranymi były wszystkie dzieci uczestniczące w zabawie. Każde z uczestniczących w zabawie przedszkoli otrzymało zestaw upominkowy w postaci sprzętu sportowego, a dzieci pamiątkowe koszulki z logo imprezy.

Dzieci zaskoczone ponieważ zostaliśmy wywołani jako pierwsi po nagrodę.

Następny Sportowy Zajączek dopiero za rok. Do zobaczenia!!!

Więcej  szczegółów  na stronach  grup. Zapraszamy