Informacje dla rodziców dzieci trzyletnich

Drodzy rodzice! Listy dzieci przyjętych z podziałem na grupy będą dostępne dnia 31 sierpnia 2021 na tablicy informacyjnej w przedszkolu. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami: Zapraszamy wszystkie dzieci trzyletnie na zajęcia adaptacyjne.

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Informacje dla rodziców dzieci trzyletnich została wyłączona

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Przedszkola nr 187 Leśny Zakątek na rok szkolny 2021/2022 została wyłączona

22 kwietnia – Światowy Dzień Ziemi

Dbajmy wspólnie o naszą Planetę! 🌏🌎🌍❤

Posted in Aktualności, Wydarzenia | Możliwość komentowania 22 kwietnia – Światowy Dzień Ziemi została wyłączona

SprzątamyNaramy#

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania SprzątamyNaramy# została wyłączona

Wyniki kwalifikacji do Przedszkola nr 187

Drodzy Rodzice, W załącznikach poniżej znajdziecie Państwo listę dzieci zakwalifikowanych do przedszkola 187 „Leśny Zakątek” oraz wszelkie niezbędne informacje związane z rekrutacją dzieci do przedszkola na rok szkolny 2021/2022. Lista dzieci zakwalifikowanych ogłoszenie o podpisywaniu woli zapisu Informacja dla Rodziców w sprawie postępowania rekrutacyjnego Instrukcja elektronicznego potwierdzenia woli przyjęcia Potwierdzenie woli zapisu dziecka zakwalifikowanego

Posted in Aktualności | Możliwość komentowania Wyniki kwalifikacji do Przedszkola nr 187 została wyłączona

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla orci velit, pulvinar in varius sed, condimentum semper purus. Etiam leo risus, suscipit ut elit eget, fermentum efficitur augue. Nullam imperdiet augue ultrices justo dictum, ac volutpat elit commodo. Maecenas venenatis tempor tellus eu finibus. Nam mattis, nibh non hendrerit aliquet, libero magna finibus diam, vitae tempus arcu metus at orci. Nulla blandit finibus odio at tincidunt. Sed dolor arcu, convallis in laoreet placerat, vulputate sed nibh. Fusce vitae elementum odio. Vivamus euismod orci cursus vehicula cursus. Praesent bibendum fermentum eros, vitae bibendum nisl vulputate sit amet. Proin pharetra dui lectus, et molestie mi viverra nec. Sed blandit elementum elit id pellentesque. Pellentesque nec cursus tortor. Ut mattis, elit ut convallis placerat, eros nisi vehicula libero, vel varius leo justo sed enim. Vestibulum metus elit, convallis sed mattis non, lobortis eu mauris.

Mauris euismod purus ligula, ac aliquam ligula maximus eget. In tempor, elit quis consectetur sodales, eros neque euismod est, eu iaculis nisi risus ut urna. Quisque a rutrum libero, sit amet dignissim est. Pellentesque vel convallis ante. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos. Cras eleifend faucibus cursus. Integer elementum ante nec nunc luctus suscipit.

Nunc tincidunt viverra ipsum, vel vestibulum velit tempor et. Curabitur malesuada hendrerit nisi a consectetur. Sed vehicula ipsum velit, eget convallis quam tristique in. Vivamus consectetur cursus nulla, sed laoreet est ornare sit amet. Fusce id eros tempor, tempor turpis in, porta massa. Quisque posuere nibh non ornare varius. Nunc porttitor in mauris in dapibus. Vivamus volutpat, dolor ac aliquam laoreet, libero metus cursus elit, vel egestas velit nibh et ipsum. Pellentesque eros dolor, aliquet vel nisi vitae, luctus lacinia nibh. Quisque cursus lobortis quam. Pellentesque nunc felis, pellentesque a pharetra et, elementum a erat. Phasellus lacinia odio id urna condimentum, convallis efficitur metus hendrerit. Mauris vel dignissim tortor, vitae egestas lorem. Integer pretium magna ut lorem pulvinar, quis tincidunt ligula aliquet. Cras eu lorem in leo accumsan porttitor.