ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA 24 LISTOPADA (PIĄTEK)

niedziela, 19 listopada 2017

24 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Wszystkie przedszkolaki razem ze swoimi kochanymi pluszakami spotkały się na Zielonym Holu. Zawsze przygotowujemy wiele zabaw i konkursów dla naszych podopiecznych. Chcemy żeby to święto było wyjątkowe. W tym roku Grupa VIII Misie przygotowała dla całego przedszkola przedstawienie.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

13

14

Ukoronowaniem spotkania było wspólne zaśpiewanie piosenki Pokochaj pluszowego misia.

15

PRACE PLASTYCZNE WYKONANE PRZEZ WSZYSTKIE GRUPY PRZEDSZKOLNE
16

MISIE W FORMIE PRZESTRZENNEJ

17

18

W swoich salach dzieci wykonywały prace plastyczne poświęcone tematyce dnia –Mój przyjaciel Pluszowy Miś. ( Prace Grupy VI Poziomki)

19

W dniu obchodów Święta Misia przygotowanych było wiele atrakcji. W salach siedziały przyniesione przez dzieci pluszowe misie, tworząc miłą, przyjazną atmosferę. Dzieci bawiły się na misiowych dyskotekach przy wiązankach różnych znanych piosenek. Nie zabrakło też małego  słodkiego co nieco!

Serdecznie dziękujemy Grupie VIII Misie za występ i zaangażowanie, a wszystkim za wspólne świętowanie Światowego Dnia Pluszowego Misia.