UWAGA! Ważna wiadomość.

czwartek, 27 listopada 2014

Drodzy I n t e r n a u c i!

Nasz Zespół Szkolno – Przedszkolny bieże udział w Konkursie Ekologicznym organizowanym na stronie buliba.pl pt. „ZWIERZAKOLUBNI”

Zapraszamy do odwiedzenia strony, zalogowania się i głosowania na pracę pt. „MOBILNA BIBLIOTECZKA ZWIERZAKOLUBNYCH”

GŁOSOWAĆ MOŻNA JUŻ DZIŚ OD GODZINY 12:00!

W ZAKŁADCE OBOK ZNAJDUJE SIĘ BEZPOŚREDNI LINK PRZEKIEROWUJĄCY DO KONKURSU. Głosujmy codziennie od czwartku 27 listopada 2014 roku godz. 12:00, do poniedziałku 01 grudnia 2014 roku godziny 23:00.

Czyli: czwartek od 12:00 – 23:00, zaś od piątku do poniedziałku w godzinach 7:00 – 23:00.

ZACHĘĆMY WSZYSTKICH DO UDZIAŁU. MOŻNA WYGRAĆ PLAC ZABAW DLA DZIECI LUB INNE NAGRODY! NIEZALEŻNIE OD WSZYSTKIEGO KAŻDA OSOBA, KTÓRA ZAGŁOSUJE BIERZE UDZIAŁ W OSOBNYM LOSOWANIU CIEKAWYCH NAGRÓD!

Zapraszamy do wspólnej ZABAWY!

Dzieciom i rodzicom w Przedszkolu nr 187 i Szkole Podstawowej nr 35 rozdaliśmy już specjalne ulotki.

GŁOSUJMY I JESZCZE RAZ GŁOSUJMY!!! LICZYMY NA WASZĄ POMOC