VI OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA – 20 WRZEŚNIA 2017

czwartek, 21 września 2017

Dzień Przedszkolaka 2017 Jak co roku 20 września upłynął nam tradycyjnie na wspólnym świętowaniu Dnia Przedszkolaka. Panie Natalia i Sylwia przygotowały dla dzieci Teatr Cieni pt. „OWOCOWE PRZEDSZKOLAKI”. Widzowie poznali Brokuła Krzysia, który okazał się mistrzem akrobacji i zyskał tym uznanie wśród owoców…

5

1

2

10

3

11

4

14

15

6

7

8

12

Po wspólnej zabawie w tym szczególnym dniu to Nauczyciele odśpiewali „STO LAT” swoim wychowankom. W salach odbyły się owocowe biesiady i potańcówki.

17

18

Przedstawienie bardzo się podobało- dostarczyło przedszkolakom mnóstwo radości i było bardzo pouczające.  Myślę, że dzieci zapamiętają ten dzień na dłużej. Bardzo dziękujemy paniom Natalii i Sylwii za zaangażowanie i kreatywność. Za  profesjonalne przygotowanie, piękne stroje i dekoracje. Duże brawa i gratulacje.