WIECZORNY KONCERT SOUS LE CIEL DE PARIS w wykonaniu TRIO BEAU AIME z Marsylii

niedziela, 09 października 2016

W piątek 07 października  w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr  1 odbył koncert piosenki francuskiej  SOUS LE CIEL DE PARIS – Pod niebem Paryża  w wykonaniu artystów z Marsylii. Aula wypełniła się po brzegi miłośnikami muzyki.  Trio BEAU AIME  z Marsylii  przedstawiło  piosenkę francuską, klasyczną, emocjonalną, melodyjną nie zabrakło znanych francuskich standardów.  Słuchacze mieli okazję usłyszeć słynną piosenkę francuską, wykonywaną swego czasu przez Edith Piaf, Yves`a Montand`a, Charlesa Aznavoura czy utwory Josepha Cosmy.

Trio

Trio

Trio

Trio

Gdy zabrzmiały dźwięki francuskiej piosenki z dawnych lat, zrobiło się jakoś lżej na duszy. Liryczna i piękna piosenka  francuska przeniosła wszystkich słuchaczy w maleńką podróż pod niebo Paryża i nad brzegi Sekwany.

 Koncert w  wykonaniu  Trio BEAU AIME spotykał się z gorącym przyjęciem publiczności.

Publiczność

Publiczność

Publiczność

Publiczność

Publiczność

Publiczność

Wrażenie, że cała sala przeniosła się do Paryża potęgowała dekoracja w holu w ZS-P nr 1.  Serwowane na przepięknie udekorowanym stole francuskie sery oraz ciasta dopełniły całości.

Hol

Hol

hol

hol

Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na Koncert SOUS LE CIEL DE PARIS oraz tym którzy zaangażowali się całym sercem. Bez WAS nie było by tak pięknie, nie było by tych pozytywnych wzruszeń. Atmosfera była bardzo miła. Koncert trwał prawie dwie godziny nie obyło się bez bisów.

Trio BEAU AIME

Trio BEAU AIME

Dziękujemy Trio BEAU AIME  za wspólnie spędzone muzyczne chwile. Życzymy Wam niegasnącej energii muzycznej i życiowej. Mnóstwa sukcesów i koncertów. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się podjąć współpracę. (Un grand merci pour Trio BEAU AIME  pour des moments musicaux que nous avons passé ensemble.  Nous vous souhaitons une énergie musicale inépuisable  et beaucoup de concerts et de succès dans la vie.  Nous espérons que nous allons coopérer pas mal de fois. Merci  beaucoup !)

Dziekujemy

Dziekujemy

Dziękujemy

Dziękujemy

Dziękujemy

Dziękujemy

Dziękujemy

Dziękujemy

C’etait magnifique