WIELKANOCNE PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU JAGÓDEK

wtorek, 18 kwietnia 2017

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych dzieci z Grupy VII Jagódki przygotowały wielkanocne przedstawienie pt. Jak braciszek i siostrzyczka prezenty pakowali, na które zaprosiły koleżanki i kolegów ze wszystkich grup.1

Celem przedstawienia było przybliżenie tradycji i zwyczajów wielkanocnych. Mali aktorzy odświętnie ubrani zaprezentowali zabawne przedstawienie oraz piosenki związane ze świętami Wielkiej Nocy.

Świąteczna scenografia oraz różnorodność rekwizytów stworzyły niepowtarzalny nastrój, wprowadzając wszystkich uczestników w atmosferę Wielkiej Nocy.

Dziękujemy paniom Agnieszce i Joli za przygotowanie wspaniałego wielkanocnego przedstawienia,  które dostarczyło dzieciom wielu  niepowtarzalnych wrażeń.

ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ.