XII RODZINNY FESTYN ŁOKIETKOWY POD HASŁEM: KOCHAMY NASZE MAMY

sobota, 26 maja 2018

26 maja odbył się XII RODZINNY FESTYN ŁOKIETKOWY  Z OKAZJI DNIA MATKI  POD HASŁEM: KOCHAMY NASZE MAMY.

Rodzinny Festyn Łokietkowy jest tradycją naszego Zespołu, organizujemy go od lat. Jest to okazja do wspólnej zabawy, lepszego wzajemnego poznania się, zaprezentowania naszej placówki jak najszerszemu gronu mieszkańców dzielnicy. Wspólnie spędzony czas sprawił dużą radość Mamom, dzieciom oraz przybyłym gościom.

Ponieważ festyn to głównie rekreacja i zabawa całych rodzin na świeżym powietrzu, nie mogło zabraknąć licznych atrakcji.

Loteria Fantowa

Mydlarnia

Zamek to ogromna radość dla dzieci

Stoisko Glutki-Smile  oraz  laboratorium

Stoisko pierwszej pomocy

Dziecięcy Pchli Targ

Kuchcikowo i babeczki dla Mam

Zawody na ergometrach wioślarskich

O ucztę dla ciała zadbali Rodzice, przygotowując pyszne menu. Można było delektować się

kawą, herbatą, sokami oraz wspaniałymi ciastami w festynowej kawiarence.

Smakowite kiełbaski, karkówkę, kaszankę, warzywa z grilla, nuggetsy przygotowali

nasi  SPONSORZY

JAROSŁAW DROŻDŻYŃSKI- NASZE MIĘSO – Sklep Mięsny         ul. Łużycka

Złota Kaczka S.C. Sklep Drobiarski os. Łokietka

Można było również  skosztować wspaniałego bigosu i grochówki.

Grille ciągle dymiły, a zapachy przepysznych potraw rozchodziły się po całym terenie.

Dużą atrakcją okazał się strażacki wóz . . Mali pasjonaci strażaków mogli przymierzyć hełm i posiedzieć w kabinie wozu .

Ponieważ pogoda nam dopisała strażacy  urządzili kurtynę wodną

Dla Mam wystąpił  chórek Eko- Nutki

Uczniowie przygotowali dla Mam Festiwal Piosenki Dziecięcej

Jedna z najlepszych zawodniczek boksu olimpijskiego na świecie (AIBA) pani Ewelina poprowadziła z dziećmi trening.

Nasi  zwycięzcy , może są wśród nich przyszli olimpijczycy.

Wspólny taniec Belgijka

Tradycją festynów jest mecz piłki nożnej. Rodzice ze Szkoły kontra Rodzice Przedszkola o puchar Dyrektora Zespołu Szkolno -Przedszkolnego nr 1

W tym roku przy dużym aplauzie publiczności wygrali Rodzice z Przedszkola. Gratulujemy!

Festyn Rodzinny to zasługa zgodnej współpracy Nauczycieli, Rodziców i uczniów, a także pomocy Sponsorów  Dziękujemy wszystkim. Dziękujemy również wszystkim przybyłym na naszą imprezę i zapraszamy serdecznie za rok.