KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

wtorek, 12 grudnia 2017

2

13 grudnia odbył się Kiermasz Świąteczny na którym panuje niepowtarzalny klimat, radość oczekiwania na święta oraz aura wzajemnej życzliwości. Uroczystość ta , spełnia ogromną rolę wychowawczą, edukacyjną poprzez udział dzieci w pieczeniu i ozdabianiu pierników oraz wystawieniu  ich jako oferty handlowej.

1

Bawiąc się uczymy dzieci gospodarności i wykorzystania własnych talentów, rozwijaniu i doskonaleniu umiejętności manualnych, nauce staranności w wykonywaniu oryginalnych pierników oraz ozdób bożonarodzeniowych, kultywowaniu tradycji i zwyczajów świątecznych.

2

Uczestnicy Kiermaszu Bożonarodzeniowego  wysłuchali też koncertu kolęd i pastorałek w wykonaniu chórku EKO-Nutki.

4

5

6

7

8

9

10

Efekty naszego wspólnego wysiłku są nie do ocenienia. Każdego roku jesteśmy ogromnie zadowoleni, gdy Kiermasz jest udany, a nasze dzieci i goście oraz rodzice zadowoleni. Efekty wymierne to doposażenie poszczególnych grup w najpotrzebniejsze pomoce dydaktyczne.

11

12

14

15

16

17

18

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim biorącym udział w przygotowaniu i uczestniczyli w kiermaszu. Dziękujemy za pomoc, wsparcie, wyrazy dobrej woli, za wspaniałe dary serca, bezinteresowność oraz za poświęcony czas.