NARAMOWICKA CHOINKA 2017

środa, 06 grudnia 2017

plakat a4Grudzień jest magicznym miesiącem To czas prawdziwego świętowania, biesiadowania i  obdarowywania się nawzajem ciepłem płynącym z naszych serc. To czas prawdziwej magii! Z tej okazji Rada Osiedla Naramowice zaprosiła wszystkich mieszkańców na pierwsze sąsiedzkie spotkanie przy choince pt. NARAMOWICKA CHOINKA 2017. Była to impreza plenerowa. Celem wydarzenia było  wspólne przeżywanie radości z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia jak też integracja mieszkańców osiedla oraz lokalnych Szkół, Przedszkoli i Organizacji.

1Na mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji. W magiczny nastrój  świąt wprowadziły dzieci z chórku EKO-NUTKI, które zaśpiewały kolędy ; pod opieką aniołów czyli pań Natalii i Sylwii.

Wystąpili uczniowie z naszej Szkoły.  W ich  wykonaniu usłyszeliśmy tradycyjne kolędy.

Wystąpili również uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 48

Była grochówka i bigos z prawdziwej kuchni polowej.

Zjedzenie grochówki na powietrzu to gwarantowana uczta dla podniebienia.

Można było zrobić zdjęcia .

Spotkaliśmy pomocników św. Mikołaja.

i Anioły

Był również mini kiermasz gdzie można było kupić: miody, stroiki,dekoracje świąteczne oraz obrazy pana Stanisława.

Na zakończenie sąsiedzkiego spotkania zagrał zespół Ludożercy z innej wsi .To duet Malwina Paszek i Tomek  Grdeń. Muzycy inspirują się folklorem Cyganów bałkańskich i naszych polskich rodzimych muzykantów.

Dla miłośników tego rodzaju muzyki  nie lada atrakcja wysłuchanie koncertu na żywo. Wrażenia niezapomniane.

Gratulujemy mieszkańcom wspaniałej akcji a co za tym idzie super Integracji

Wszystkim życzymy Wesołych Świąt.