III Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków ,,Sprintem do maratonu”

czwartek, 25 maja 2017

Niezwykłe wydarzenie, od trzech lat społeczność naszego przedszkola uczestniczy w projekcie organizowanym przez czasopismo „Bliżej Przedszkola”. Celem projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.  To wielkie emocje i  super zabawa. W piękny, słoneczny czwartek 11 maja  wszystkie dzieci wzięły udział w III Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków 2017 Imprezę prowadziły panie Natalia i Sylwia.

2

1

Przed przystąpieniem do biegu, każdy przedszkolak wziął udział w rozgrzewce, która jest niezbędna przed każdą aktywnością ruchową.

3

5

4

7

 Gdy dzieci rozgrzały swoje mięśnie, sprintem dołączyły do grona maratończyków.

9

10

11

12

13

14

15

16

Podsumowaniem tego wyjątkowego wydarzenia były gratulacje, wręczenie medali oraz dyplomów. Każda grupa  z wielką dumą przyjęła  nagrodę.

17

18

19

20

Udział w maratonie był dla dzieci wielka przyjemnością  o czym świadczą uśmiechy na ich twarzach.

21

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FILMIKI Z TEJ WSPANIAŁEJ IMPREZY