Przedszkole nr 187 "Leśny Zakątek" w Poznaniu

Festyn Łokietkowy 2022

Zapraszamy na fotorelację z tego niezwykłego wydarzenia. Tradycyjnie na uczestników Festynu czekało wiele atrakcji. Były między innymi zajęcia z masą solną, warsztaty tworzenia biżuterii, malowania słoików, artystyczne malowanie na folii. Były także zajęcia sportowe np. tor przeszkód, zabawy z robotami, zumba. Odbył się nawet mecz piłki nożnej.

Dla zainteresowanych była możliwość udziału w warsztatach liczenia na sorobanie, gry bez prądu, zabawy plastyczne, bańki mydlane i tatuaże, malowanie twarzy, tetragramy, koło fortuny, festiwal piosenki, modelowanie balonów, loteria fantowa. Można było rozsmakować się kiełbaską z grilla, grochówką, bigosem, chlebem ze smalcem i ogórkiem, przysmakami ukraińskimi, słodkościami, pysznymi ciastami, gorącą kawą.

Miłośnicy zwierząt mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć, przytulić a nawet nakarmić alpaki. Dużą niespodzianką okazała się możliwość zwiedzenia wozu strażackiego oraz pojazdu policji.

Na gości czekały liczne stoiska np. z książkami, poradami dietetycznym, miodem, lodami.

Serdecznie dziękujemy za wyjątkowe zaangażowanie Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1, Rodzicom, Uczniom, Przedszkolakom, Policji i Straży Pożarnej, Aktywnym Naramowicom za przybycie z dmuchańcami, watą cukrową i popcornem.

Kilka chwil z naszego życia

Kontakt

Skip to content