Przedszkole nr 187 "Leśny Zakątek" w Poznaniu

Dokumenty do pobrania – rok szkolny 2023/24

Uwaga !

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z poniższymi informacjami, które dotyczą wszystkich rodziców.

Informacja dla Rodziców nowo przyjętych dzieci

Uprzejmie prosimy Rodziców nowych dzieci przyjętych do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 o pobranie i wypełnienie dokumentów od NR 1-7. Wypełnione i podpisane dokumenty prze oboje rodziców lub opiekunów prawnych ( w przypadku samotnego wychowywania przez jednego rodzica ) należy dostarczyć już 31 sierpnia podczas spotkania adaptacyjnego lub w pierwszych dniach września. Dokumenty prosimy włożyć do foliowej koszulki ( wydrukować dwustronnie i nie zszywać ) i oddać w sekretariacie przedszkola.

Informacja dla Rodziców dzieci, które już uczęszczają do przedszkola

Rodzice dzieci, które już uczęszczają do przedszkola wypełniają tylko upoważnienie i ankietę dokumenty NR 3 i 7 ( istotne dane o stanie zdrowia czyli dokument nr 4, tylko w momencie zmian w stanie zdrowia dziecka ), a następnie oddają wychowawcom w grupie ( wydrukować dwustronnie i nie zszywać ).

Dokumenty do pobrania w linku poniżej:

https://przedszkole187.zs-p1.pl/index.php/rodo/

Kilka chwil z naszego życia

Kontakt

Skip to content