PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

środa, 29 listopada 2017

                                                     Ślubowania nadszedł już czas                                                                                                            Pierwszy egzamin na przedszkolaka  zdasz.                                                                                                  Teraz już ślubować z honorem możemy,                                                                                                        Jak być dobrym przedszkolakiem                                                                                                                         Doskonale wiemy!                                                                                              Do tradycji naszego przedszkola należy uroczystość Pasowania na Przedszkolaka, podczas której najmłodsze dzieci są przyjmowane do grona przedszkolaków. 01 grudnia oficjalnie do naszej społeczności przyjmiemy 50 dzieci z Grupy I Pszczółki i Grupy II Muchomorki.

A

                                                        Idzie sobie przedszkolaczek                                                                                                                           Śpiewa, tańczy oraz skacze.                                                                                                                             Dziś też powód ma do śmiania,                                                              Bo to dzień jest pasowania.

Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważny dzień w życiu każdego dziecka. Przepełniony radością dzieci i dumą  ich rodziców.

   Z tej okazji życzymy wszystkim dzielnym Przedszkolakom wielu sukcesów oraz radości i                                                            uśmiechów na każdy dzień.                                                                                                                    Dyrektor, nauczyciele i cała społeczność Przedszkola nr 187 Leśny Zakątek