Przedszkole nr 187 "Leśny Zakątek" w Poznaniu

Balik karnawałowy

W naszym przedszkolu odbył się wyjątkowy bal karnawałowy dla wszystkich przedszkolaków.
Dzieci były zachwycone ogromem przygotowanych dla nich atrakcji.
Ciekawy program zabaw i animacji sprawił, że każdy znalazł coś dla siebie. Były tańce, zabawy przy muzyce, nauka układów tanecznych, promenada z pokazem cudownie przygotowanych przez rodziców kostiumów, zabawa z chustą Klanza i balonami, indywidualny taniec dziewczynek i chłopców w rytm znanych piosenek,, konkurecje międzygrupowe- tresowanie konia, karmienie głodnych stworków, zabawy z balonami, chodzenie po linii , przeskakiwanie przez ognistą obręcz, przechodzenie pod liną i inne. Profesjonalne nagłośnienie, kolorowa dekoracja sali balowej z bajkowym oświetleniem sprawiła, że w tym dniu, każde dziecko poczuło się wyjątkowo. Grupy otrzymały swoją piniatę, bakony oraz upominki. Bal zakończono wystrzałem konfetti. Mamy nadzieję, że to wydarzenie na długo zostanie w pamięci naszych małych wychowanków.
Dziękujemy❤️?
Imperium muzyki

Kilka chwil z naszego życia

Kontakt

Skip to content