Przedszkole nr 187 "Leśny Zakątek" w Poznaniu

Przedszkolaki w kosmosie

Tym razem do naszego Teatru Imperium zaprosiliśmy dzieci na niesamowitą przygodę – „Podróż w kosmos”. Ta niezwykła inscenizacja uczy, jak wiele wspaniałych rzeczy można odkryć, jeśli tylko odważymy się sięgnąć po nie. Nasze przedstawienie miało nie tylko cele rozrywkowe, ale również społeczne, emocjonalne i walory edukacyjne. W trakcie spektaklu dzieci mogły poznać tajemnice kosmosu wraz z bohaterami kapitanem Kasią, naukowcem Julkiem oraz pilotem kotem Ciapkiem ale i zwiększyć swoją wrażliwość na sztukę i kulturę, poprzez kontakt z doświadczonymi aktorami.
Zrozumieć, jak ważne jest dbanie o naszą planetę i przyszłość naszej cywilizacji.
Dzięki „Podróży w kosmos” dzieci mogły przeżyć niezwykłą przygodę, która pobudziła ch wyobraźnię i być może zainspirowała do dalszych działań. Cieszymy się, że razem z nami przedszkolaki mogły odkrywać kosmiczne tajemnice.

Przedstawienie było uzupełnieniem bieżącej podstawy programowej realizowanej w placówce.

Kilka chwil z naszego życia

Kontakt

Skip to content